Informacja o ciasteczkach na tej stronie kataloog.org

Internet skutecznym sposobem na promocję firmy

Ogromna popularność Internetu oraz coraz większa jego dostępność doprowadziła do wzrostu znaczenia reklamy internetowej. Obecnie Internet to jeden z najskuteczniejszych i najczęściej wykorzystywanych sposobów promocji firmy. Posiadanie firmowej strony internetowej umożliwia Klientom dostęp do oferty przez całą dobę z każdego miejsca na świecie. Wielkim niedopatrzeniem byłoby zlekceważenie tej niezwykle ważnej kwestii. Jednak samo posiadanie strony internetowej to jeszcze nie wszystko. Coraz więcej firm wykorzystuje Internet jako kanał sprzedaży swoich produktów. Bardzo ważna jest również odpowiednia promocja firmowej strony internetowej.

Agencja Reklamowa ABIX

Agencja Reklamowa ABIX istnieje od stycznia 2005 roku. Głównym celem działalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa firm w Internecie. W ciągu kilku lat działalności zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę niezbędną do realizacji tego celu. W naszej ofercie znajduje się:

Posiadamy własny własny, autorski system zarządzania treścią (CMS), dzięki czemu nasi Klienci mogą sami aktualizować treści na swoich stronach internetowych. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej strategii promocji firmy w Internecie. Przeprowadzamy Klienta przez wszystkie etapy od wyboru domeny i serwera, poprzez projekt graficzny oraz wdrożenie strony internetowej a także jej dalszą promocję.

Nasze wybrane realizacje

www.eco-factory.plwww.mops.zgorzelec.euwww.cmturow.pl

www.abcnc.plwww.leasingpracy.plwww.forum-polska-niemcy.eu

www.anse.plwww.eroto.plwww.metz2.pl

www.cncland.plwww.region.com.plwww.euroszkola.zgorzelec.pl

 

Ważnym elementem naszej działalności jest także prowadzenie sieci własnych portali internetowych. Posiadamy kilkanaście serwisów internetowych o różnorodnej tematyce. Do naszych najważniejszych serwisów należą:

www.ranking-sklepow.plwww.noclegownia.plwww.urlopowicz24.pl

 

Internetowy System Reklamowy - nasz najnowszy projekt

Internetowy System Reklamowy to narzędzie całkowicie darmowe, łączące w sobie możliwości katalogu stron, katalogu firm oraz serwisu ogłoszeniowego. Dzięki temu w jednym miejscu i bez ponoszenia żadnych kosztów można w łatwy i szybki sposób dotrzeć do dużej liczby Internautów. Jest to platforma umożliwiająca kompleksową promocję w Internecie. Zapraszamy do testowania.

www.reklamowy.biz

Dane kontaktowe firmy

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.abix.com.pl.