Informacja o ciasteczkach na tej stronie kataloog.org

Kolonie dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie

HIT SEZONU

Kolonia dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie

DARŁOWO — osada nadmorska położna na środkowym wybrzeżu Morza Bałtyckiego, miedzy Ustką a Koszalinem. Charakteryzuje się bogactwem i różnorodnością ekosystemów nadmorskich, gniazdowania ptactwa wodnego, licznymi gatunkami rzadkich zespołów roślin i ostojami awifauny. Miejscowość ma specyficzny mikroklimat, działający leczniczo na górne drogi oddechowe. Czyste plaże, nie skażona przyroda oraz gościnność mieszkańców przyciągają każdego lata rzesze turystów z Polski i zagranicy.


Chcesz jechac na kolonie letnią?


Program:


Zakwaterowanie:

Ośrodek Wczasowy „WODNIK” ul. Reymonta 14, Darłowo, położony w ok. 1000 m od plaży, zajmuje duży, ogrodzony, słoneczny teren o pow. 1,5 ha. Do dyspozycji kolonistów świetlica ze stołami do pingponga, bilardem, sprzętem nagłaśniającym, ponadto basen zabudowany, boisko do piłki nożnej, siatkówki, siatkówki plażowej, kosz, kometka.

Noclegi: w pokojach 3, 4, 5 osobowych z TV, wszystkie pokoje z łazienkami, opieka lekarska plus pielęgniarka w ośrodku, dowóz po śniadaniu autobusem na plażę i na obiad przywóz.

Wyżywienie: Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek) w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek - kolacja w dniu przyjazdu, ostatni - śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.